Bir Sayfa Seçin

İLETİŞİM

Bize Sorun!

Açık bir iletişimi önemsiyoruz ve yorumlarınıza değer veriyoruz. Sorularınız, söylemek istedikleriniz veya önerileriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bülten

E-bültene abone olmayı unutma!

SSS

Sık Sorulan Sorular

Projeleri neye göre ve nasıl başlatıyorsunuz?

Projeler yaratmak istediğimiz etkiden ve farkettiğimiz sorunlardan ortaya çıkıyor. Bu sorular üzerine sektörel araştırmalar yapıyoruz. Hem süreci hem de verileri raporlayarak ortaya koyuyoruz. Mesela giysi atıklarına yönelik araştırmalar(G.A.Y.A) projesi bütün bu giysi atıklarına ne oluyor sorusuyla ortaya çıktı.

Projelere dışarıdan katılımcı alıyor musunuz?

Evet alıyoruz. Alanında deneyimli kişiler ve araştırmacılarla yürüttüğümüz projelerin farkındalık yaratmasını önemsiyoruz, bu nedenle detaylı çalıyoruz. Eğer projelere dahil olmak veya kendi projeni yaratmak istersen kısa özgeçmişinle kendini tanıtabilir ve neden yer almak istediğini yazabilirsin.

Projeler nasıl finanse ediliyor? Neye göre başlatıyorsunuz?

Takip ettiğimiz hublar, girişimcilik maratonları, global kurumların yarışmaları, maraton ve yarışmalarda belirlenen konular bazen bize ilham oluyor. Çevreden, insandan, gördüğümüz problemlerin çözümünü aramaktan yola çıkıyoruz. İlgiye ve etkiye göre değer gören, sorgulayıcı bir yapıda yürütülen projelerde ilk aşama için gönüllülük esasıyla çalışıyoruz. Bilgiyi yaymayı ve soru sorabilme becerimizi geliştirdikten sonra çıkaracağımız sese inanıyoruz.

Gönüllülük yapabilir miyim?

Tabii ki. İletişim formumuzu doldurarak hangi projeye destek vermek istediğinizi ekibimize iletebilirsiniz.

Farklı bir sorunuz var ise: